Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Чорнобильська АЕС

Чорнобильська АЕС

Вівторок, 17 січня 2017, 13:50549

Чорнобилем зацікавилися 39 іноземних інвесторів

У розвиток сонячної енергетики в зоні відчуження готові інвестувати 39 закордонних компаній.

Про це повідомила прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України.

Як заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, наразі завершився перший етап збирання заявок від інвесторів на будівництво об’єктів відновлювальної енергетики.

Загалом надійшло 39 інвестиційних проектів від компаній з різних країн світу.

"Ми отримали 39 заявок від компаній, які зацікавлені в оренді землі для будівництва сонячних електростанцій у зоні відчуження. Надійшли пропозиції з Китаю, Німеччини, Ірландії, Данії, Австрії, Болгарії, Білорусії, а також України", – розповів Остап Семерак.

За його словами, для поліпшення інвестиційної привабливості України уряд раніше знизив вартість оренди держмайна та спростив процедуру оренди землі на території Чорнобильської зони.

"У цьому випадку ми не прагнемо отримувати прибуток від використання землі, ми хочемо, щоб був прибуток від інвестицій, бо території у зоні відчуження і надалі залишаються непридатними для ведення сільського господарства", – додав міністр.

Нагадаємо, ще в червні 2016 року низка канадських інвесторів зацікавися будівництвом сонячних електростанцій та біопаливних заводів у Чорнобильській зоні.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: