Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Західний Буг

Середа, 18 січня 2017, 16:30

Укаїна ніяк не може розпочати співпрацю з Польщею щодо вирішення проблем Західного Бугу

Західний Буг

Документ про призначення уповноваженого українсько-польської комісії у справах прикордонних вод лише проходить правову перевірку.

Про це йдеться у відповіді на запит народного депутата зі Львівщини Ігоря Шурми (Опозиційний блок) до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Відтак, постанова щодо призначення уповноваженого з питань співпраці на природоохоронних водах уже розроблена, однак уряд її ще не розглянув.

"Мінпророди розробило проект постанови "Про призначення уповноважених Кабнету Міністрів України з питань співробітництва на прикордонних водах та їх заступників", який на сьогодні узгоджується в установленому порядку з центральними органами влади", – йдеться у документі.

Після погодження та проведення правової експертизи проект розглянуть на засіданні уряду.

Як повідомив Ігор Шурма під час засідання Верховної Ради 9 грудня 2016 року, через відсутність уповноваженого Українсько-польської комісії у справах прикордонних вод, проблеми із забрудненням Західного Бугу не вирішують.

Нагадаємо, ще у листопаді Варіанти писали, що уряд зволікає з призначенням уповноваженого з боку України для засідання міждержавної Українсько-польської комісії у справах прикордонних вод.

Зазначимо, з 2001 року через забрудненість та зсув берегів цієї річки Україна уже втратила понад 98,5 га території на кордоні з Польщею і може втратити ще 5 284 га.

Варіанти в межах проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини" провели розслідування щодо забруднення довкілля на Львівщині, стан берегів річки Західний Буг та занедбаного стану каналізаційної мережі Львова. Детальніше про це можна дізнатися тут

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.