Новини

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Четвер, 19 січня 2017, 11:38719

Садовий пропонує облаштувати сміттєві майданчики у кожному районі Львова

Сьогодні на сесії Львівської мііськради депутати мають приняти ухвалу про створення у кожному районі майданчиків, які функціонуватимуть як станції перевантаження відходів.

Про це сьогодні на під час позачергового засідання сесії повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

"Станом на сьогодні більше третини сміттєвих майданчиків Львова є перевантажені, сміття не вивозиться, його просто фізично нема куди вивозити. З шести компаній-перевізників, дві взагалі не мають куди вивозити сміття, чотири – ледве справляються. І ситуація ускладнюється з кожним днем", – заявив Андрій Садовий.

За його словами, враховуючи таку ситуацію, мерія пропонує вибрати майданчики у місті, які стануть станціями перевантаження: у кожному районі по одному майданчику.

А також Садовий планує використовувати пресувальну лінію на вул. Шевченка, 327г.

"Це дозволить нам зменшити в 6 разів обсяги сміття, яке буде вивозитись. Також пропоную виділити з бюджету міста кошти на придбання ще однієї-двох таких пресувальних ліній, які мають бути розміщені в інших районах міста. І так само кошти мають бути передбачені на облаштування земельних ділянок, де будуть облаштовуватись ці перевантажувально-пресувальні станції", – додав Андрій Садовий.

За його словами, на станціях перевантаження сміття повинні брекетувати, а такі відходи, в свою чергу, значно безпечніші для довкілля та можуть зберігатися протягом року.

Також, як підкреслив мер Львова, кожну зі станцій перевантаження сміття повинні обладнати відеокаремерами для постійного контролю.

Нагадаємо, вчора Львівська мерія вирішила звернутися до обласної та Державної комісії з питань ТЕБ і НС щодо надання дозволу на вивіз сміття на області та українські сміттєзвалища.

Нагадаємо, Варіанти створили карту львівського сміття та підрахували найвіддаленіше від Львова місто України, у яке його вивозили. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: