Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Різдвяний Ярмарок

loda.gov.ua

Вівторок, 24 січня 2017, 10:45

Різдвяний ярмарок біля Львівської ОДА зроблять щорічним

Різдвяний Ярмарок

Цього року на вул. Винниченка у Львові вперше запрацював різдвяний ярмарок товаровиробників області.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, упродовж 23 грудня – 22 січня в сквері перед Львівською ОДА працював різдвяний ярмарок фермерської продукції – "Добрі традиції Галичини".

А на офіційному його закритті перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський запропонував зробити ярмарок традиційним.

За словами директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталії Хмиз, учасниками ярмарку були сільськогосподарські підприємства, підприємства харчової промисловості, фермерські господарства, кооперативи, виробники органічної продукції, суб’єкти малого та мікропідприємства Львівщини.

"22 учасники представили різноманітну продукцію: хлібобулочні та кондитерські вироби, молочну та м’ясну продукцію, борошно, рибу, олію, крупи, шампіньйони, продукцію бджільництва, фіточаї, органічну продукцію та багато іншого", – наголосила Наталії Хмиз.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.