Новини

Економіка

Меблі

Меблі

Вівторок, 24 січня 2017, 14:50621

У 2016 році на Львівщині на 12% зросло виробництво меблів

У минулому році, порівняно з 2015 роком, виробництво промислової продукції у області зменшилось на 1,1%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, підприємства добувної промисловості і розроблення кар’єрів скоротили обсяги виробництва на 4,4%, переробної промисловості – на 1,3%. Натомість підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря наростили виробництво на 3,4%.

У переробній промисловості зменшили випуск промислової продукції підприємства металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 3,1%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 0,3%).

А ось збільшення обсягів промвиробництва відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 25,6%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 12,1%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 11,3%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 9,7%), з виготовлення харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 6,3%), машинобудування (на 0,6%).

Нагадаємо, у січні-листопаді 2016 року, порівняно з 2015 роком, виробництво промислової продукції зменшилось на 1,5%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: