Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

перинатальний центр

Понеділок, 30 січня 2017, 11:38

Львівський перинатальний центр пообіцяли відкрити у 2017 році

перинатальний центр

Гройсман виділить 100 млн грн для завершення реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

У рамках поїздки до Львівської області 27 січня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв знайти можливості у рамках ресурсів Державного фонду регіонального розвитку та спільно з місцевою владою для добудови Перинатального центру у Львові.

Сьогодні для завершення будівництва центру у Львові потрібно 111,4 млн грн. Заплановане завершення реконструкції – грудень 2017 року.

"Потрібно кошти від квітня до кінця року, близько 10 млн на місяць? Я це забезпечу. Ми закінчимо будівництво. У Львові постане гарний, сучасний перинатальний центр", – наголосив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, ще наприкінці 2016 року Гройсман заявляв, що у проекті бюджету на наступний рік передбачені видатки на реконструкцію перинатального центру у Львові.

А у вересні 2016 року медики Львівського обласного клінічного перинатального центру влаштували мітинг перед будівлею Львівської обласної ради щодо пришвидшення робіт з реставрації будівлі та вирішити питання із працевлаштуванням лікарів. 

Також це вже не перша акція протесту медиків, 2015 року влітку вони пікетували ЛОДА, яка в січні анонсувала введення в експлуатацію перинатального центру до кінця цього року. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.