Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Яворівська районна рада

Яворівська районна рада

ZIK

Понеділок, 30 січня 2017, 10:351338

Яворівська райрада хоче заборонити будівництво сміттєзвалища

На сьогодні заплановане позачергове засідання Яворівської районної ради у зв’язку з намірами облдержадміністрації та Львівської міськради щодо облаштування полігону ТПВ у Яворівському районі.

Про це йдеться у проекті рішення оприлюдненому на офіційному сайті Яворівської районної ради. Так, у документі задекларовано такі наміри:

1. Звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Львівської обласної державної адміністрації та народного депутата Володимира Парасюка щодо недопущення облаштування полігону твердих побутових відходів на території Яворівського району (Звернення додається).

2. Яворівській районній державній адміністрації (О. Хлян) вжити заходів щодо заборони ввезення на територію району твердих побутових відходів з інших адміністративних територій області, будівництва полігону ТПВ та регулярно інформувати районну раду та громадськість Яворівщини про стан вирішення вказаних питань.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району розглянути дане питання на сесіях місцевих рад, про результати розгляду інформувати районну раду.

4. Районним засобам масової інформації (В. Дацко, С. Різник) оприлюднити дане рішення Яворівської районної ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та екології (С. Дяків).

Зазначимо, що позачергове засідання Яворівської районної ради заплановане сьогодні на 12 годину.

Нагадаємо, що 27 січня Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час обговорення ситуації на Львівському полігоні ТПВ та поводження з сміттям у Львові дав доручення облдержадміністрації передати земельну ділянку в Яворівському районі на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського ДГХП "Сірка" для будівництва нового полігону твердих побутових відходів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: