Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Володимир Гройсман

Володимир Гройсман

П'ятниця, 27 січня 2017, 13:521192

Гройсман виділив Львову ділянку під нове сміттєзвалище

Львів отримає землю Яворівської "Сірки" для будівництва полігону з переробки відходів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час обговорення ситуації на Львівському полігоні ТПВ та поводження з сміттям у Львові дав доручення облдержадміністрації передати місту земельну ділянку на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського ДГХП "Сірка" прощею 12,5 га.

"Ми за останніх 4 місяці відвели ці земельні ділянки як державна власність. Ця земля є непридатною для сільського господарства чи будівництва, тому що вона є пошкоджена гірничою хімією. Але є придатною для використання як територія для полігону", – додав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Для виділення ділянки потрібно лише розпорядження голови Львівської ОДА.

Андрій Садовий попросив цю ділянку сьогодні на ранковому засіданні комісії ТЕБ та НС за участю Гройсмана.

Зазанчимо, ще у листопаді 2016 року Синютка представив три земельні ділянки, які облдержадміністрація обрала для будівництва майбутнього комплексу із переробки побутових відходів для інвесторів. У перелік входили й землі "Сірки".

Нагадаємо, Володимир Гройсман із робочим візитом приїхав сьогодні до Львова для обговорення ситуації із вивезенням ТПВ з міста. Петро Порошенко закликав прем'єра допомогти у вирішенні сміттєвої проблеми Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: