Новини

Політика

театр ім. Лесі Українки

театр ім. Лесі Українки

У Мінкультури просять надати театру Лесі Українки статус "академічного"

Четвер, 2 лютого 2017, 13:47

Облдержадміністрація звернулася до Мінкульту щодо надання статусу "академічний" Львівському драматичному театру ім. Лесі Українки.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Відтак, Львівська облдержадміністрація звернулася до Міністра культури України Євгена Нищука щодо підтримки у наданні Львівському драматичному театру ім. Лесі Українки статусу академічного творчого колективу.

"Враховуючи високопрофесійну, стабільну й ефективну діяльність Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки за основними творчими та виробничими показниками обласна державна адміністрація просить підтримати надання статусу "академічний" даному творчому колективу", – йдеться у листі голови Львівської ОДА Олега Синютки.

Нагадаємо, у грудні 2016 року на сесії Львівської міської ради депутати прийняли ухвали про надання статусу академічних Львівському театру естрадних мініатюр "І люди, і ляльки" та Львівському драматичному театру імені Лесі Українки. 

Зазначимо, театр ім. Лесі Українки був створений в 1931 році як перший Всеукраїнський театр Червоної Армії. У 2011 театр перейменовано на Львівський драматичний театр імені Лесі Українки, його художнім керівником театру став відомий драматург та режисер Павло Ар’є.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.