Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Жовківський костомельний завод

Жовківський костомельний завод

Понеділок, 6 лютого 2017, 18:461201

Землі довкола Жовківського костомельного рекультивують

Йдеться про 50 га території, у якій захоронювали рештки тварин.

Про це повідомив під час звіту про виконану в 2016 році роботу директор Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Цього року заплановано провести рекультивацію 50 га землі довкола Жовківського костомельного заводу.

"Там пройшла зміна керівництва, впорядковано територію й минулого тижня на був керівник відомства з Києва. Напрацьовано комплекс заходів із запуску підприємтсва і пошуку відповідних коштів. На території села Боянець завдяки тому, що ми виїжджали з Державною екологічною інспекцією, громадськими інспекторами, в липні унеможливили заїзд транспортних засобів до несанкціонованого скотомогильника й до цього часу звернень від громадян до нас не поступає", – прозвітував Руслан Гречаник.


Нагадаємо, що у червні у рамках проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини", журналісти Варіантів зафіксували, що довкола костомельного заводу поблизу Жовкви є велика кількість ям, у яких закопують рештки тварин. Про це йдеться у публікації "Крематорій на свині".

Зауважимо, що про забруднення земель біля заводу слідчим Жовківського відділення поліції було відомо у березні 2016 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: