Новини

Політика

Львівська вугільна компанія

Львівська вугільна компанія

Середа, 8 лютого 2017, 16:53566

На гасіння терикону у Сокальському районі Львівщина отримала 12 мільйонів

Сьогодні уряд виділив майже 12 млн грн для запобігання надзвичайній ситуації через горіння терикону в Сокальському районі.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

За словами міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, кошти потрібні, щоб поновити призупинені заходи гасіння відвалів породи.

"Наразі вкрай складно повністю загасити терикон на Червоноградській фабриці. Восени за дорученням Володимира Гройсмана я оглянув терикон та провів нараду з приводу цієї ситуації. Ми виявили, що заходи гасіння уже допомогли мінімізувати площу займання та зменшити горіння до стану тління. Щоб продовжувати ці заходи потрібні кошти, які уряд сьогодні виділив", – наголосив Степан Кубів.

Зазначимо, початкова площа горіння терикону, що належить ПАТ "Львівська вугільна компанія", становила 1,2 га, наразі продовжується тління всередині відвалу терикону окремими осередками на загальній площі 0,085 га.

Нагадаємо, як заявляв ще 2 лютого віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон, перебуваючи з робочою поїздкою на Львівщині, на урядовому комітеті було розглянуто проект рішення на 13,7 млн грн на виконання робіт з ліквідації горіння терикону.

А на початку жовтня 2016 уряд заявив, що розслідуватиме ситуацію навколо гасіння териконів на Львівщині та застосує санкції щодо посадовців Львівської вугільної компанії, які призупинили роботи з гасіння пожежі через заборгованість компанії перед Львіввугіллям.

Тоді ж уряд обіцяв виділити Львівшині для гасіння пожежі на териконі 15 млн грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->