Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівське СІЗО

Четвер, 9 лютого 2017, 12:09

Львівські депутати планують звернутися до Гройсмана щодо нового СІЗО у Львові

Львівське СІЗО

Львівські депутати підготували звернення до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана щодо передачі будівлі Львівського СІЗО у власність міста.

Про це сьогодні під час сесії Львівської міської ради повідомила депутат міськради Вікторія Довжик.

За її словами, будівлю Львівського слідчого ізолятора на вул. Городоцькій, 20, яка збудо­вана в 1614 році як монастир Святої Бригіди та є пам'яткою архітектури, планують передати у власність міста та збудувати новий ізолятор, адже умови утримання ув’язнених тут не відповідають усім нормам.

"Ми затвердили нову ділянку на вул. Збиральній для будівництва нового СІЗО, а будівлю старого ізолятопра плануємо передати місту, однак у Міністерстві юстиції оголосили, що на цю будівлю шуають інвесторів", – наголосила Вікторія Довжик.

Вона додала, що будівля Львівського СІЗО є важливою пам'яткою архітектури та найстарішою тюрмою в Україні, відтак не можна проводити конкурс, умовами якого передбачено знищення пам'ятки. Саме тому депутати планують звернутися до Володимира Гройсмана з проханням не проводити конкурс.

Нагадаємо, на початку лютого Міністерство юстиції оголосило конкурс з інвестиційного продажу Львівського СІЗО. Переможець конкурсу побудує нове СІЗО, а міністерство введе його в експлуатацію і перевезе туди ув'язнених. Приміщення старого ізолятора передадуть інвестору.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.