Новини

Політика

лісгосп

лісгосп

Галсільлісу потрібно майже 3 млн грн на лісовпорядкування

Вівторок, 21 лютого 2017, 17:49

Лісовпорядкування визначає діяльність Галсільлісу протягом 10 років, наразі таких документів підприємство не має.

Про це йшлося сьогодні на засіданні постійної комісії екологої та природних ресурсів Львівської облради, передає кореспондент Варіантів.

"Головною проблемою Галсільлісу є відсутність лісовпорядкування для всіх районів області, адже саме воно визначає нашу діяльність протягом 10 років. Відповідно, сьогодні ми не можемо вести свою діяльність через відсутність цих документів", – заявив т. в. о директора Галсільлісу Володимир Мельник.

Відтак, на лісовпорядкування всіх 18 держпідприємств Галсільлісу потрібно близько 2,6 мільйона гривень.

Як наголосив голова Управління лісового та мисливського господарства у Львівській області Анатолій Дейнека, лісовпорядкування Галсільлісу фінансує в основному держбюджет. Проте за останні 3 роки жодних коштів на ці потреби не надходило.

Зазначимо, Варіанти раніше повідомляли, що Старосамбірське дочірнє лісогосподарське підприємство "Галсільліс", яке є найзбитковішим, проводить рубки, не маючи обов'язкових лісовпорядних документів.

Також Володимир Мельник розповів, що за минулий рік Галсільліс отримав близько 4,4 мільйона гривень прибутку, тоді як у 2015 році – лише 1,7 мільйона гривень.

Водночас, за даними Мельника, у 2016 році Галсільліс продав 175 тисяч кубометрів деревини, проте станом на сьогодні кредиторська заборгованість складає 14 мільйонів гривень.

Нагадаємо, Володимир Мельник очолює Галсільліс зі середини січня.

31 січня на сесії Львівської обласної ради депутати проголосували за створення комісії з конкурсного відбору генерального директора обласного комунального спеціалізованого підприємства "Галсільліс". Станом на сьогодні на конкурс подалися 3 людини, в тому числі і Володимир Мельник.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.