Новини

Політика

Стільське городище

Стільське городище

uahistory.info

На Львівщині обиратимуть керівників двох заповідників

П'ятниця, 24 лютого 2017, 15:44

Стартує конкурс на посаду директорів заповідників «Нагуєвичі» та «Стільське городище».

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Зокрема, управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило конкурси на заміщення посади директорів комунальних закладів Львівської облради «Адміністрація історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» та «Адміністрація історико-культурного заповідника «Стільське городище».

Основними вимогами до кандидатів є повна вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3 років та здатність виконувати посадові обов’язки директора закладу культури, повна вища освіта за напрямом підготовки «Музеєзнавство» та «Пам’яткознавство».

Документи від кандидатів приймають до 27 березня.

Директорів цих двох заповідників обиратиме конкурсна комісія, до складу якої увійдуть троє представників громадських організацій у сфері культури, перше засідання якої призначено на 6 квітня.

Нагадаємо, ще у липні минулого року облрада оголошувала конкурс з відбору кандидатів на посаду керівників чотирьох історико-культурних заповідників, серед яких були й «Нагуєвичі» та «Стільське городище».

Додамо, у лютому 2016 року депутати Львівської облради проголосували призначення керівників комунальних закладів області на основі конкурсу.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.