Новини

Економіка

поліграфія

поліграфія

IClub

У січні на Львівщині на 9% зросло виробництво поліграфічної продукції

Вівторок, 28 лютого 2017, 13:50

У січні, порівняно з січнем 2016 року, виробництво промислової продукції у області зросло на 4,2%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, наростили обсяги підприємства добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 24,1%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 8%, скоротили обсяги виробництва підприємства переробної промисловості на 1,2%.

А у переробній промисловості зменшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 2,8%).

Загалом збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 60,5%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 17,3%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 9,5%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 6,6%).

Також на 5,5% зросло виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, машинобудування – на 3,2%, виготовлення харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 3,1%.

Нагадаємо, у минулому році, порівняно з 2015 роком, виробництво промислової продукції у області зменшилось на 1,1%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.