Новини

Соціум

ярмарок

ярмарок

Міськрада профінансує 12 фестивалів та культурних заходів у Львові. Перелік

П'ятниця, 3 березня 2017, 11:57

У Львові відбудеться театральний фестиваль "Кіт Гаватовича", міжнародний БандурФест на Сихові, а також покажуть документальний фільм про АТО.

Відповідне рішення сьогодні ухвалили на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради, передає кореспондент Варіантів.

Львівська міськрада виділила 700 000 гривень громадським організаціям на організацію та проведення 12 фестивалів та культурних заходів.

Найбільшу суму, 88 500 гривень, отримає ГО "Колегіум музікум" на "ЛюдкевичФест. Фестиваль вшанування пам’яті класика української музики Станіслава Людкевича".

За 85 512 гривень Львівське обласне відділення творчої спілки "Конгрес літераторів України" організує театральний фестиваль "Кіт Гаватовича".

А ГО "Інтерактивний екотеатр "Вітер змін" покаже документальну виставу на основі свідчень людей, що отримали досвід війни в зоні АТО. На це міськрада виділила 83 000 гривень.

Приблизні дати та місця проведення всіх 12 культурних заходів у Львові наразі не відомі.

Зазначимо, передбачені 700 000 гривень громадські організації отримають із міського бюджету у межах програми "Зробимо Львів кращим".

До 31 травня Львівська міськрада повинна укласти всі договори з громадськими організаціями на реалізацію проектів.

Нагадаємо, мерія також виділила 120 000 гривень громадським організаціям на розробку туристичних маршрутів у Львові. Одна із Го планує облаштувати в місті туристичний маршрут для незрячих.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.