Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

сміттєзвалище

Вівторок, 14 березня 2017, 12:30

Через львівське сміття мешканці села на Дрогобиччині вирішили закрити власне сміттєзвалище

сміттєзвалище

Блокада сміттєзвалища у Брониці триває уже п'ятий день.

Про це Варіантам повідомив депутат Дрогобицької районної ради Дмитро Куцій.

Ще 10 березня мешканці села Брониця у Дрогобицькому районі виявили вантажівки з львівським сміттям, яке незаконно скидували на їхнє сміттєзвалище, не маючи на це дозволів від сільської, міської та районної влади.

"Сміттєзвалище знаходиться на балансі комунальної установи Дрогобицької міської ради "Комбінат міського господарства", однак мешканці села його використовують. Блокада триває з 10 березня, селяни перекрили в’їзд на сміттєзвалище та не пропускають жодну машину із сміттям", – заявив Дмитро Куцій.

Незадоволення львівським сміттям вилилося у акцію протесту, селяни організувалися та склали графік чергування біля сміттєзвалища. Уже п'ять днів дорога тут заблокована, також й для сміття КП КМП.

"Спочатку мешканці виступали лише проти скиду львівського сміття, однак потім вирішили повністю закрити сміттєзвалище", – додав Дмитро Куцій.

Наразі місто шукає домовленостей із селянами, пообіцяло встановити в селі освітлення та відремонтувати дороги, а сільська влада вирішила провести опитування селян – чи підтримують вони закриття сміттєзвалища. Якщо більшість мешканців Брониці погодяться на цей крок, то сміттєзвалище планують закрити.

Нагадаємо, станом на 6 березня зі Львова не вивезли понад 1000 тонн відходів через блокаду сміттєвозів в інших областях України.

Раніше Варіанти створили карту львівського сміття та підрахували найвіддаленіше від Львова місто України, у яке його вивозили.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.