Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вибори в ОТГ

Вівторок, 21 березня 2017, 10:28

Наш край візьме участь у виборах в ОТГ

вибори в ОТГ

Вибори відбудуться 30 квітня.

Про це повідомила прес-служба партії "Наш край".

Як заявив співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак за підсумками позачергового з’їзду, партія вирішила взяти участь у виборах в усіх об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 30 квітня.

"Партія планує закріпити та покращити успішний результат, досягнений на попередніх виборах в ОТГ, що відбулися у грудні минулого року”, – додав Олександр Мазурчак.

За його словами, зараз місцеві громади отримали нові можливості – через збільшення фінансування, і потрібно, щоб вони спрямували ці можливості для покращення життя людей.

"Наш край" – партія, що послідовно відстоює права місцевих громад. Ми об’єднуємо досвідчених господарників, професіоналів, які мають досвід роботи на місцевому рівні. Партія запропонує людям обрати головами та депутатами рад об’єднаних територіальних громад своїх представників", – наголосив Олександр Мазурчак.

Він додав, що на виборах в об’єднаних територіальних громадах у грудні 2016 року 245 представників "Нашого краю" були обрані депутатами.

"Партія на грудневих виборах посіла третє місце загалом по країні, а у Чернігівській, Миколаївській та Запорізькій областях ми стали лідерами", – повідомив Олександр Мазурчак.

Зазначимо, вибори заплановано провести 30 квітня у 47 об’єднаних територіальних громадах у 19 областях України.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.