Новини

Соціум

сквер "Батуринський"

сквер "Батуринський"

Львівські активісти облаштували громадський простір у сквері "Батуринський"

Субота, 1 квітня 2017, 19:46

Таким є результат толоки, яку сьогодні провели понад 50 громадських активістів. 

До акції долучились ГО "Громадська Надія", Військовий храм Стрітення Господнього, ГО "Львівська обласна спілка АТО та сімей загиблих", Благодійний фонд " Патріот-Львів ", Еко Zахист, депутат Львівської міської ради Віталій Свіщов та місцеві мешканці.

Депутат Львівської міськради Віталій Свіщов розповів, що ідея прибрати сквер до Пасхи народилася в партнерстві з іншими організаціями і активістами району, які опікуються воїнами АТО у Львові.

"Я щасливий, що багато людей долучилися до ініціативи проведення толоки, адже цей сквер саме зараз потребував опіки і трохи більшої уваги з нашого боку - необхідно було облаштувати публічний простір навколо Військового храму Стрітення Господнього. Тепер львів'яни зможуть тут відпочивати, спілкуватися, відвідувати Службу Божу", – розповів Віталій Свіщов.

Голова ГО "Патріот" Ігор Коцюруба розповів, що храм збудували з ініціативи воїнів-афганців, які також поруч встановили пам'ятний знак на честь загиблих в радянсько-афганській війні побратимів.

"Сьогодні це місце, куди приходять ветерани вже іншої війни – АТО, їхні вдови й рідні, тому для нас важливо, щоб тут панував спокій і краса", – зазначив він.

Учасниками толоки стали також активісти Національного корпусу, Спілки ветеранів АТО та ряду інших громадських організацій, які прибирали листя, чистили плити, монтували лавки, висаджували барвінок.

До громадських активістів також долучилася народна депутатка Оксана Юринець, адже сквер "Батуринський" знаходиться на території її вибочого округу.

"Ця акція згуртувала людей. Майбутнє за людьми, які вміють досягати результату в партнерстві. Віталій Свіщов, як голова ГО "Громадська Надія", якого я добре знаю по роботі на окрузі, та всі інші активісти зробили добру справу. Парк давно очікував на те, що за нього хтось візьметься. Сподіваюсь, що парк буде мати зовсім інший вигляд після сьогоднішньої толоки", – наголосила вона.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.