Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Параскoвія Дворянин

Середа, 5 квітня 2017, 13:30

Параска Дворянин більше не є першим заступником Ганущина

Параскoвія Дворянин

Сьогодні на позачерговій сесії депутати Львівської облради визнали її роботу незадовільною.

Відповідне рішення прийняли сьогодні на позачерговій сесії Львівської обласної ради, передає кореспондент Варіантів.

Сьогодні депутати облради визнали роботу першого заступника голови Львівської обласної ради Парасковії Дворянин незадовільною, відтак її достроково звільнили з займаної посади.

Втім, Дворянин залишається депутатом обласної ради.

Зазначимо, за усунення Парасковії Дворянин депутати голосували у закритому режимі.

Як пояснив голова обласної ради Олександр Ганущин, згідно зі ст. 53 регламенту Львівської облради, за дане питання голосуватимуть таємно.

Згідно з депутатськими виступами під час обговорення даного питання "за" усунення Дворянин виступили БПП, УКРОП, Народний рух України, Громадянська позиція, Народний контроль. Проти – "Самопоміч", утримались – ВО "Свобода" та ВО "Батьківщина".

Відтак, загалом було виготовлено 84 бюлетні, які отримали 63 депутати обласної ради, які зібралися на засідання. "За" звільнення Парасковії Дворянин проголосували 53 депутати, 7 – утримались, а 3 – проголосували проти. Також немає жодного недійсного бюлетня.

"Вважаю за честь, що сьогодні мене знімають за мою принципову позицію. Я нікуди не йду з цієї зали і відстоюватиму свою позицію, свою думку", – прокоментувала своє звільнення Парасковія Дворянин.

Як наголосила раніше під час свого звіту Парасковія Дворянин, її попередили, що сьогоднішню позачергову сесію зібрали виключно заради того, щоб зняти її з займаної посади.

"Щодо сьогоднішнього імовірного зняття мене з посади першого заступника голови Львівської обласної ради, адже мене про це заздалегідь попередили, я розмовляла і з народними депутатами, і з певними правоохоронними органами. Зараз я не буду розголошувати детальну інформацію, але я впевнена, що ми (фракція "Самопоміч" – ред.) зробимо певні заяви у правоохоронні органи", – підкреслила Парасковія Дворянин.

Також Дворянин заявила, що її неодноразово звинувачували у тому, що вона забагато "піариться" під час виїздів у райони області.

"Згодом мені навіть заборонили їздити в один із районів Львівщини. Але мене це не зупинило", – додала Парасковія Дворянин. 

Вона зазначила, що не вважає себе лідером фракції "Самопоміч" у Львівській обласній раді.

Нагадаємо, Парасковія Дворянин була директором з інформаційних проектів ПрАТ "ТРК Люкс". На місцевих виборах у 2015 році, згідно з виборчим списком політичної партії "Об’єднання "Самопоміч", була першим номером до Львівської обласної ради. 

19 листопада 2015 року на першій сесії депутати обрали її першим заступником голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина.

У 2016 році вона задекларувала готівку, автівку, квартиру та гараж.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.