Новини

Політика

Олександр Ганущин

Олександр Ганущин

Середа, 5 квітня 2017, 15:55933

Ганущин назвав причини призначення Білоуса та звільнення Дворянин

Сьогодні у голови Львівської обласної ради помінявся перший заступник.

Про це сьогодні повідомив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, передає кореспондент Варіантів.

Сьогодні на позачерговій сесії Львівської обласної ради депутати проголосували за припинення повноважень Прасковії Дворянин як першого заступника голови облради та призначили на цю посаду Андрія Білоуса.

За словами Олександра Ганущина, Андрій Білоус добре зарекоментдував себе як голова постійної комісії з екологію облради, а те, що він є кумом міського голови Львова Андрія Садового, ніяк не повпливало на його рішення висунути кандидатуру Білоуса на голосування.

Натомість щодо звільнення Парасковії Дворянин, то Ганущин заявив, що "Самопоміч" не завжди конструктивно поводить себе у Львівській обласній раді. Він додав, що напередодні розмовляв із Андрієм Садовим та запропонував йому самому відкликати Дворянин із посади, однак міський голова цього не зробив. Тому сьогодні, за словами Ганущина, в обласній раді доводилось досягати компромісу саме таким чином. 

Також Ганущин прокоментував й заяву Парасковії Дворянин, що їй забороняли виїжджати у райони Львівщини через "надмірний піар". 

Відтак, Олександр Ганущин зауважив, що він як керівник облради справді погоджує виїзди депутатів та заступників. Проте, коли його не попереджають заздалегідь і ставлять перед фактом, то такі виїзди він не погоджує.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.