Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Четвер, 6 квітня 2017, 13:34

Садовому призначили двох нових заступників

Андрій Садовий

Сергій Бабак та Геннадій Васьків стали заступниками міського голови Львова Андрія Садового.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати затвердили нових заступників міського голови Львова. Це рішення підтримали 40 депутатів.

Зокрема, "за" проголосували 19 депутатів із Самопомочі, 10 – із ВО "Свобода", 4 – з Громадянської позиції, 5 – з Народного контролю та по одному голосу від сектетаря міськради Анатолія Забарила та міського голови Львова Андрія Садового. Не голосувала партія Укроп, а Українська Галицька Партія виступила проти.

Відтак, Сергія Бабака призначено заступником міського голови з питань житлово-комунального господарства, а Геннадія Васьківа – заступником міського голови з фінансово-економічних питань.

Також депутати перейменували посаду заступника міського голови Львова з економічних питань та містобудування Ростислава Дацківа на заступника міського голови з містобудування. 

Зазначимо, з листопада 2016 року Сергій Бабак очолював департамент житлового господарства та інфраструктури міськради, у 2016 році він задекларував зарплату і готівку.

Щодо Геннадія Васьківа, то він його призначили на новостворену посаду. До цього він був виконавчим директором ТзОВ "Дунапак Україна", що належить австрійській компанії Prinzhorn Holding.

Нагадаємо, з 31 березня Віктор Пушкарьов, який працював на посаді першого заступника міського голови Львова та входив у склад виконкому міськради, звільнився з роботи.

Наразі заступниками Садового залишаються Андрій Москаленко та Ростислав Дацків.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.