Новини

Політика

учасники АТО

учасники АТО

Добровольцям АТО зі Львова відшкодовуватимуть витрати на комунальні послуги

Четвер, 6 квітня 2017, 18:06

Сім'ї загиблих бійців отримають пільги у 100%, а добровольці – у 75%, на оплату комунальних послуг.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати надали пільги на оплату комунальних послуг членам загиблих сімей бійців та добровольців, а також передбачили щорічні одноразові допомоги до Дня Матері та Дня Батька батькам загиблих бійців.

"На час прийняття ухвали практично ніхто з учасників АТО не мав статусу учасника бойових дій, тому бійці не мали жодних пільг на державному рівні. На сьогодні усі учасники АТО мають статус учасника бойових дій, і згідно з законом, мають право на пільгу на оплату житлово-комунальних послуг в розмірі 75%. Ми пропонуємо цю норму зняти, натомість ввести таку пільгу для учасників АТО, які є добровольцями, тобто прирівняти їх до інших учасників бойових дій", – заявила начальник управління соцзахисту міської ради Наталія Демкович.

За її словами, членам родин загиблих з держбюджету передбачена пільга в розмірі 50%, відтак, за рахунок міського бюджету їм буде надано ще 50% до гарантованих державою 50% на оплату житлово-комунальних послуг.

Нагадаємо, у вересні 2016 року добровольчі батальйони зі Львівщини зібрались на пікет під обласною радою і вимагали від депутатів визнати їх учасниками АТО. Тоді ж депутати і визнали добровольців, які не увійшли до ЗСУ або Нацгвардії, учасниками бойових дій на Сході України.

Для цього створили спеціальну комісію, яка і мала вирішувати, чи давати віськовому-добровольцю звання учасника АТО. А на початку листопада минулого року облрада оприлюднила список документів, які потрібно подати добровольцям для отримання такого статусу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.