Новини

Політика

Володимир Омелян

Володимир Омелян

Омелян запевнив, що паузи у розслідуванні щодо корупційних схем Дубневичів на Укрзалізниці немає

Понеділок, 10 квітня 2017, 15:51

Міністр інфраструктури Володимир Омелян переконаний, що справу щодо корупційних схем Дубневичів на Укрзалізниці вирішить суд.

Про це сьогодні під час свого візиту до Львова повідомив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає кореспондент Варіантів.

Володимир Омелян сьогодні зазначив, що наразі правоохоронці розслідуюють можливість існування корупційних схем на Укрзалізниці, до яких причетні брати Богдан та Ярослав Дубневичі. На його думку, затримки цього питання немає.

"Після того, як висловив своє публічне занепокоєння ситуацією, яка відбувається в Укрзалізниці щодо можливих корупційних та інших неефективних речей управлінням цієї компанії, я передав документи до правоохоронних органів. Я щасливий, що зараз відбуваються відповідні правоохоронні дії. Сподіваюся, що крапку у цьому поставить суд, і я бачу, що паузи у цьому процесі немає. Це є дуже важливо, значить я у своїх припущеннях не помилявся", – розповів Володимир Омелян.

Також він наголосив, що сподівається, аби вже у квітні-травні на Укрзалізниці відновили той темп реформ, який був у 2015-2016 роках.

Нагадаємо, ще взимку Володимир Омелян звернувся до Національного антикорупційного бюро з заявою про зловживання на ПАТ "Укрзалізниця", у яких фігурують Дубневичі. Фірми обох братів виграли тендери на постачання товарів та послуг для Укрзалізниці.

Вже наприкінці березня голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник також наголошував, що у справі про корупцію на Укрзалізниці можуть "засвітитися" брати Дубневичі. Втім наразі підозри у скоєнні злочину їм ще не оголосили.

Зазначимо, ТОВ "Корпорація КРТ" народних депутатів Ярослава і Богдана Дубневичів через суд намагалася знищити єдиного конкурента і стати монополістом у постачанні сталевих деталей Укрзалізниці.

Минулого тижня в офісі ТОВ "Корпорації КРТ" у Львові проводили обшуки.

Варіанти звернулись до НАБУ і чекають на підтвердження, чи саме з ініціативи НАБУ проводили ці обшуки у компанії братів Дубневичів.

Детективи Національного антикорупційного бюро вже ведуть декілька досудових розслідувань щодо держзакупівель Укрзалізницею. Для цього навіть створили окремий відділ, що займається виключно питаннями Укрзалізниці.

Додамо, що народний депутат Ярослав Дубневич став головою транспортного комітету, а Богдан Дубневич – членом бюджетного комітету Верховної Ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.