Новини

Політика

Радикальна партія

Радикальна партія

Job-sbu.org

Радикали Львівщини вітають українців із Великоднем

П'ятниця, 14 квітня 2017, 15:16, Прес-реліз

Львівська організація Радикальної партії Олега Ляшка щиро вітає всіх зі світлим Воскресінням Господнім.

«Шановні українці, Щиро вітаємо Вас із Великоднем. Чудо Христового Воскресіння об'єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно вірили - Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації. Бажаємо всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях», – йдеться у повідомленні.

«Дорогі друзі, хочеться також вас інформувати, що до Великодніх свят Радикальна партія здобула велику перемогу для всіх українців. Адже лідер партії Олег Ляшко змусив керівництво Нацкомісії з питань регулювання ринку енергетики скасувати абонплату за користування газовими мережами, яка була запроваджена з 1 квітня», – поінформував депутат Львівської обласної ради Юрій Візняк.

За словами депутата, це однозначна перемога Радикальної  партії, адже за рекомендаціями Олега Ляшка по всій Україні радикали ініціювали і були співініціаторами позачергових сесій обласних, районних та міських рад на яких приймалися звернення щодо скасування абонплати за підключення до системи газопостачання.  

«5 квітня на позачерговій сесії Львівської облради я вкотре підкреслив, що ми доб’ємося скасування здирницької абонплати за газ. І я дякую всім колегам – депутатам, всім одно партійцям, які підтримали дане звернення. І це лише перший крок до припинення корупції на газовому ринку України. Фракція Радикальної партії продовжує наполягати на поверненні під контроль держави газорозподільних мереж», – зазначив Візняк.

«Отож, нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя –кращого і добрішого. Христос Воскрес! Воістину воскрес!», – привітав Юрій Візняк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.