Новини

Політика

ВО "Батьківщина"

ВО "Батьківщина"

«Батьківщина» зареєструвала проект постанови про визнання діяльності уряду Гройсмана незадовільною

Вівторок, 18 квітня 2017, 12:47, Прес-реліз

«Батьківщина» зареєструвала проект постанови про відхилення звіту Кабінету Міністрів України та визнання діяльності уряду Гройсмана незадовільною.

Попри спротив керівництва парламенту й особисто спікера Верховної Ради Андрія Парубія, фракція «Батьківщина» виконала свою обіцянку й добилася реєстрації постанови про визнання діяльності уряду Гройсмана незадовільною.

На свою чергу очікує реєстрація проекту постанови про відставку прем'єр-міністра та його Кабміну.

Як повідомив на брифінгу у п'ятницю, 14 квітня, народний депутат від партії «Батьківщина» Сергій Власенко, цей уряд працює гірше, ніж незадовільно. Фракція «Батьківщина» наполягала і продовжує наполягати на відставці цього уряду і на формуванні нового уряду, який буде складатися з порядних та патріотичних професіоналів.

Також, «Батьківщина» зареєструвала проект постанови про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття в другому читанні та в цілому проекту Закону «Про ринок електричної енергії України».

Сергій Власенко пояснив, що оскільки постанова вже зареєстрована, то згідно з Регламентом, голова ВРУ Андрій Парубій не має права підписувати цей закон та передавати його на підпис президенту, поки парламент її не розгляне. А це відбудеться не раніше, ніж почнеться наступне сесійне засідання, яке відбудеться аж через місяць.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.