Новини

Політика

львівське сміття

львівське сміття

Сміття зі Львова приймають декілька міст області

Четвер, 27 квітня 2017, 16:13

Станом на сьогодні львівське сміття вивозять на полігони Дрогобича та Буська.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, зараз сміття з міста вивозять на полігони Дрогобича та Буська, погодилися приймати Червоноград та Рава-Руська.

"На сьогодні Меморандум ще не запрацював, наразі це тільки документ, який проходить можливість схвалення. У нас станом на сьогодні 325 майданчиків переповнені і перевізникам нема куди везти відходи. Зараз вивозимо частково – одну машину Дрогобич приймає, буквально кілька машин приймає Буськ, Червоноград поки нічого не приймає. Можливо буде Стрий трохи приймати", – заявив Андрій Садовий.

Відмовилося приймати відходи зі Львова місто Броди.

Нагадаємо, 21 квітня Львівська облдержадміністрація, Львівська міська рада, Львівська облрада та органи місцевого самоврядування Львівщини підписали Меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами, що утворюються у Львові.

Відтак, тоді 19 міст області погодилися протягом двох років приймати на свої полігони львівське сміття. Взамін за це Львівська міська рада зобов’язана цьогоріч та у 2018 році виділити по 70 мільйонів гривень на покращення матеріально-технічної бази та рекультивацію полігонів/звалищ, які прийматимуть ТПВ на захоронення.

Згідно з документом, найбільшу кількість сміття мали звозити у Новояворівськ (80 тонн на добу), Самбір (70 тонн на добу), Миколаїв (60 тонн на добу) та Дрогобич (50 тонн на добу), а найменше – у Великі Мости, Белз, Мостиська, Перемишляни, Рава-Руську та Старий Самбір (по 10 тонн на добу).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.