Новини

Політика

пасажирські перевезення

пасажирські перевезення

Четвер, 11 травня 2017, 12:50533

Облрада виділила 15 мільйонів на компенсацію пільгових перевезень

Цими коштами Львівська облрада покриє витрати перевізникам лише за перше півріччя 2017 року, адже з 1 липня в області повинні запровадити монетизацію.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів з сесії Львівської обласної ради. 

Сьогодні Львівська облрада затвердила Програму компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій гррмадян автомобільним та залізничним транспортом у Львівській області на 2017 рік. Це рішення підтримали 65 депутатів.

Як зазначила директорка департаменту соцзахисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк, програма передбачає виділення 15 млн грн на відшкодування пільгових перевезень на Львівщині.

Відтак 10 млн грн збираються компенсувати автотранспортним перевізникам, а 5 млн грн – залізничним.

"Звичайно, що 15 млн грн недостатньо, аби покрити витрати перевізників сповна. Цією сумою ми розраховуємо покрити витрати за перше півріччя 2017 року, адже з 1 липня на Львівщині повинні ввести монетизацію пільгових перевезень", – розповіла Наталія Кузяк.

Втім також вона зауважила, що станом на сьогодні на Львівщині ще не розробили самого механізму монетизації пільгових перевезень.

"Пілотний проект із монетизації пільгових перевезень на Львівщині стартує з 1 липня. Проте наразі ще немає законодавчих актів, які б врегулювали сам механізм монетизації. Ми працюємо над цим, у наших пропозиціях –фінансування монетизації мало б здійснюватись коштом держбюджету. Ми сподіваємося на 140 млн грн", – пояснила Наталія Кузяк.

Водночас Кузяк зазначила, що на Львівщині існує близько 690 тисяч пільговиків, проте сама програма компенсації, за її словами, охоплює лише 414 тисяч осіб.

Нагадаємо, наприкінці березня перевізники Львівщини погодилися возити безоплатно пільгові категорії населення на території області ще до 1 липня, а з літа мають запровадити монетизацію пільгових перевезень.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->