Новини

Політика

пікет

пікет

Вівторок, 16 травня 2017, 17:361504

Львівські активісти вимагають відсторонити від посади Інну Свистун

Сьогодні представники громадських організацій Львова пікетували управління комунальної власності міської ради.

Про це передає кореспондент Варіантів.

Сьогодні львівські активісти декількох громадських орагнізацій провели акцію, в ході якої висунули вимогу відсторонення Інни Свистун від виконання обов'язків начальниці управління комунальної власності Львівської міськради.

Також активісти вимагають звіту Інни Свистун про діяльність на цій посаді під час чергової сесії міськради у четвер, 18 травня.

Активісти пояснили свої дії тим, що вони незадоволені роботою управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

Вони стверджували, що працівники управління не відповідають на офіційні запити, а на сайті немає опублікованого у повному обсязі реєстру об'єктів нерухового майна. Також активісти звинуватили службовців управління в тому, що вони незаконно відбирають приміщення у Львові.

Також причиною, яка спонукала активістів до протесту, – це зникнення у 2016 році 62.8 кв.м нерухомого майна Привокзального ринку та коштів, які мали б надходити в міську раду.

Зазначимо, в акції взяли участь активіти таких громадських організацій як "Розвиток громади", "Спілка художників України", а також місцеві підприємці.

Нагадаємо, нещодавно в інтерв'ю Варіантам заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк розповідав, що У Львові незаконно приватизували 40 комунальних через те, що стосовно них не завершили оформлення права власності.

Зазначимо, що Інна Свистун очолює управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради зі серпня 2013 року. Також є депутатом обласної ради від об'єднання "Самопоміч".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->