Новини

Соціум

пам'ятник будьонівцям

пам'ятник будьонівцям

Середа, 17 травня 2017, 13:112508

На Львівщині демонтували пам'ятник будьонівцям

Пам'ятник демонтували відповідно до закону про декомунізацію.

Про це повідомляє Справжня Варта.

Зокрема, пам'ятник бійцям Першої кінної армії Семена Будьонного, що знаходиться над трасою Київ-Львів біля села Хватів, поблизу селища Олесько, Буського району, згідно закону про декомунізацію демонтували.

Це рішення схвалила Кутівська сільська рада, на території якої знаходився пам’ятник, однак, як заявив голова Буської районної ради Богдан Глова, під час проведення робіт до представників фірми на місце приїхали невідомі люди в чорному автомобілі Porsche Cayenne та почали погрожувати, щоб припинили демонтовувати пам’ятник.

Після приїзду правоохоронці невідомі втекли.

Зазначимо, пам'ятник мали демонтувати ще у травні 2016 року, а влітку цьогож року Варіанти відвідали будьонівського гегемона разом з дроном.

Нагадаємо, пам'ятник відкрили 21 грудня 1975 року з нагоди 55-річчя Першої кінної армії. Автори: скульптор, професор і ректор Львівського інституту декоративно-прикладного мистецтва і Київського художнього інституту В. Н. Борисенко і архітектор А. Д. Консулов за цей пам'ятник стали лауреатами Державної Премії УРСР імені Т. Г. Шевченка. Конструктор Г. П. Шевчук.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: