Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівська міськрада

львівська міськрада

Вівторок, 23 травня 2017, 13:29

Мерія не дає облраді продати приміщення друкарні у центрі Львова

Стартова ціна приміщення друкарні, що на вул. Пекарській, 11а, становить 13 млн грн.

Про це сьогодні під час круглого столу заявив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, передає кореспондент Варіантів.

Львівська обласна рада вже майже рік не може продати своє комунальне майно, що розташоване на вул. Пекарській, 11а через зволікання міської ради.

"У нас є проблеми з містом. Ми зараз будемо приймати програму соціально-економічного розвитку, тому ми визначили, що хочемо продати об'єкт на вул. Пекарській, 11а, який є приміщеням Львівської обласної книжкової друкарні. Зауважу, що продати хочемо на аукціоні, публічно, прозоро. Але ми не можемо виставити це приміщення на аукціон, оскільки майже рік це питання не можуть розглянути на сесії Львівської міської ради", – розповів Володимир Гірняк.

За його словами, стартова ціна приміщення друкарні на аукціоні становить 13 млн грн. Вилучені від продажу кошти планують використати на дитсадки, школи та інші комунальні установи.

Як пояснив начальник управління комунальної власності Львівської обласної ради Микола Бандра, процес оптимізації комунального майна розпочали якраз із друкарень, оскільки сьогодні вони вже не виконують своїх функцій.

"Зараз обласна рада прийняла рішення, згідно з яким так би мовити добровільно позбувається таких об’єктів (друкарень, – ред.) шляхом їхнього продажу на конкурсних засадах. Вилучені кошти надходять до бюджету розвитку для того, щоб використовувати їх для капітальних видатків. Це є найкращий варіант оптимізації, оскільки ми уникаємо процесу припинення діяльності самих друкарень, який забирає багато часу. Більше того, у багатьох випадках таке припинення вимагає ще й виділення додаткових коштів із бюджету", – зазначив Микола Бандра.

Як додав Бандра, сьогодні на конкурс виставляють Львівську обласну книжкову друкарню, Самбірську міську друкарню. Також нещодавно на конкурсі обрали переможця і по Бориславській друкарні.

Загалом у власності Львівської обласної ради сьогодні є 1670 об'єктів (будівель), та 111 діючих комунальних підприємств.

Нагадаємо, на початку 2016 року облрада запропонувала продати п’ять друкарень в області, оскільки вони є неприбутковими.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.