Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ірина Маруняк

Середа, 31 травня 2017, 12:46

Маруняк очолила департамент житлового господарства Львівської міськради

Ірина Маруняк

Ірину Маруняк призначили директором департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Відтак, з 1 червня Ірина Маруняк працюватиме директором департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради. Сьогодні останній день її перебування на посаді голови Сихівської районної адміністрації.

Маруняк замінила на посаді екс-директора цього департаменту Сергія Бабака, якого у квітні призначили заступником міського голови Львова Андрія Садового.

Нагадаємо, Ірина Маруняк за освітою юрист – закінчила ЛНУ ім. І. Франка, а у 2006 році працювала головою Галицької районної адміністрації Львівської міської ради.

З 2013 року перебувала на посаді голови Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради, є заступницею голови комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міськради.

Згідно з виборчим списком Самопомочі на місцевих виборах у 2015 році була кандидатом у депутати до Львівської міської ради.

У минулому році Ірина Маруняк задекларувала 259 261 грн заробітної плати, а ще 916 грн становили проценти. Натомість у 2015 році вона заробила 151 311 грн загального доходу, з якого заробітна плата становила 150 529 грн, а 782 грн – проценти.

У 2014 році чиновниця отримала 130 689 грн зарплати.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.