Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Міс Львів 2017

Міс Львів 2017

Вівторок, 6 червня 2017, 14:17

Темою "Міс Львів 2017" буде мир у всьому світі

Мета конкурсу - не лише естетична насолода глядачів та учасників, а й соціальне спрямування.

Сьогодні відбулось офіційне представлення чотирнадцяти учасниць конкурсу "Міс Львів 2017".

Як розповіла переможниця минулорічного конкурсу Любов Бакай, кожна з учасниць готувала відеоролик на соціальну тематику, де показала якусь проблему в країні, її вирішення. Усі відео продемонструють на фіналі конкурсу, що відбудеться 8 червня у Оперному театрі.

Окрім традиційних нагород ("Міс Львів" та дві "Віце міс"), учасниці змагатимуться за титули "Міс усмішка", "Міс симпатія", "Міс дружба", "Міс добре серце". Організатори звернули увагу, що один з титулів, а саме "Міс фото", отримає конкурсантка, за фото якої до 7 червня включно триває онлайн-голосування.

"Наш конкурс краси – це платформа реалізації соціальних ініціатив. Цього року дівчата проїхали дитячими притулками Львівщини з мотиваційними лекціями, де говорили про мірії, можливості", – зазначила організатор Валерія Никифорець.

Діти малювали мрії, за ними дівчата намагались реалізувати ці мрії, – вдалось влаштувати політ на повітряній кулі, зіграти в футбол з гравцями ФК "Карпати". Відеозвіт з цих заходів прдеставлять під час шоу, після чого одна з дівчат отримає титул "Міс добре серце".

У цьогорічному гранд-шоу братимуть участь також Христина Соловій (переможниця пісенного конкурсу «Голос країни»), Марія Яремчук (фіналістка телепроекту «Голос країни»), Tayanna (українська співачка, композитор та поетеса; солістка власного музичного проекту Tayanna), Іван Наві та Kishe. Ведучими конкурсу будуть Володимир Андрієвський та Тимур Мірошниченко.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.