Новини

Політика

вул. Федорова 23, 28

вул. Федорова 23, 28

Міська рада з миром викупить готель на Федорова

Четвер, 8 червня 2017, 17:27

Львівська міськрада після укладеної мирової з попереднім власником, придбає недобудований готель на вул. Федорова.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати проголосували про укладення договору купівлі-продажу нежитлових приміщень ТзОВ "Львівські традиції" на вул. Федорова, 23 і 28. Це рішення підтримав 41 депутат.

Міськрада заплатить 40,5 млн грн ТзОВ "Українські інвестиційні системи" за забудову на вул. Федорова, 23 і 28. Остаточні розрахунків суми купівлі проведуть до 30 червня, 18 години. Внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань покладено на ЛКП "Агенція ресурсів Львівської міської ради".

Нагадаємо, історія з недбудованим готелем розпочалася тут ще у 2007 році, коли ТзОВ "Українські інвестиційні системи" орендували цю ділянку для будівництва готельного комплексу під "Євро 2012".

Один з лідерів єврейської громади Львова Мейлах Шейхет від імені єврейської спільноти звернувся до суду з вимогою визнати ухвалу про оренду нечинною. У 2014 році суд задовольнив позов Шейхета. Але справа продовжилася позовом у відповідь від "Інвестиційних систем", які вимагали компенсацію за невдалий проект.

А вже у листопаді 2015 року Київський апеляційний суд присудив стягнути з Львівської міської ради 71 млн грн. 27 жовтня минулого року між ТОВ "Українські інвестиційні системи" та Львівською міською радою укладено мирову угоду, на підставі чого сьогодні прийнято ухвалу "Про укладення договору купівлі-продажу".

Додамо, Варіанти з'ясували як у Львові в історичній частині міста з'являються нові незаконні споруди.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.