Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Наливайченко розповів у Львові, за яких умов чекати розвитку України

Наливайченко розповів у Львові, за яких умов чекати розвитку України

Реклама,   Четвер, 15 червня 2017, 18:35

Наливайченко розповів у Львові, за яких умов чекати розвитку України

У Львові лідер громадсько-політичного руху "Справделивість" зустрівся з представниками громадських організацій.

Прорив і розвиток України неминучий лише за умов, якщо у владі та політиці буде якомога більше людей, які поділяють два головних принципи – патріотизм і чесність. Якщо хтось з цим не буде справлятися - не потрібно затримуватися на посаді, не заважати справжнім українцям змінювати країну.

Про це заявив у Львові під час зустрічі з активом партії, інтелігенцією, представниками громадських організацій, що стоять на захисті прав учасників АТО,  лідер громадсько-політичного руху «Справедливість», екс-голова СБУ Валентин Наливайченко. 

«Ми – інші, пропонуємо українцям іншу модель, іншу команду. Наша платформа є українською і має привести нових людей до влади (від Києва до місцевих органів влади), які побудовані на чітких українських принципах та ідеалах, - зазначив він.

"У нас не має сумнівів, що в Україні має бути жорстко відділено бізнес від влади.  Ось такі ми сучасні патріоти! Ми не просто знаємо твори Донцова. Знаємо, що треба насправді зараз зробити у власній країні. Нас об’єднує і спонукає до дій розуміння того, що в нашій державі можна і треба робити усе можливе, щоб життя було справедливим. Наше завдання – захищати країну від зовнішнього агресора, друге - всередині країни видаляти ракову пухлину, яка називається корупцією», - наголосив політик.

Валентин Наливайченко підкреслив, що йдеться насамперед про боротьбу з корупцією у високих ешелонах влади, яка на хвилі Майдану прийшла до правління, але згодом розчарувала українців. Українці розчаровані всюди: від Львова до Києва та Запоріжжя. «Спілкуємося з людьми і чуємо наскільки вони розчаровані тим, що нас знову зрадили", - зазначив Валентин Наливайченко.

За його словами, в країні знову запанувала бідність, безнадійність і приниження.

Серед національних пріоритетів громадського руху «Справедливість» - Європейський Союз і НАТО, безпека та соціальна справедливість для кожного українця.

Співпрацювати та змінювати Україну на краще Рух “Справедливість” буде разом із чарівними Надією Кохалевич і Мирославою Кушнір, які представляють обласну Всеукраїнську Лігу українських жінок. Багато спільних планів на майбутнє також окреслили сьогодні з отаманом українського козацтва Всеволодом Іськівим та представниками ГО “Львівська обласна спілка соцзахисту бійців АТО та сімей загиблих”, яку очолює Богдана Сірків.

 

На зустрічі окрім членів громадсько-політичного руху "Справедливість" були присутні члени громадських організацій Львова і області. Разом з Валентином Наливайченком Львівщину відвідав координатор Руху "Справедливість", посол Маркіян Лубківський.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.