Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Анатолій Гриценко

Анатолій Гриценко

Середа, 21 червня 2017, 10:00

Гриценко спростував реорганізацію Академії сухопутних військ у Львові

Натомість академії збільшать фінансування та розгорнуть нові сучасні навчальні комплекси.

Про це повідомив лідер партії "Громадянська позиція" та екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, він зустрівся з міністром оборони Степаном Полтораком. Обговорили пропозиції щодо вдосконалення підготовки офіцерів у військових навчальних закладах Міноборони.

"У Львові можуть заспокоїтися, жодного скорочення, чи зменшення кількості курсантів, тим більше передислокації окремих навчальних підрозділів у інші міста – Одесу, Суми, Харків – не планується і не буде", – заявив Гриценко.

Він наголосив, що Міноборони планує збільшити набір, фінансування і розгортання нових сучасних навчальних комплексів на базі львівської Академії Сухопутних військ. А збільшення набору курсантів для підготовки інженерів-танкістів на Військовому факультеті танкових військ у Харкові, ніяк не не пов'язано з роботою академії у Львові.

"Статус Академії як видового навчального закладу, з нинішнім переліком спеціальностей підготовки – залишається незмінним. Міністр вболіває за підготовку професійних кадрів і не налаштований на конфліктні непродумані рішення, ні у Львові, ні в інших містах, де дислокуються військові навчальні заклади", – додав Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, як вчора розповів Варіантам заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, посилаючись на власну інформацію з Києва, в уряді обговорювали створення у Харкові інституту танкових військ, куди планували перенести зі Львова факультет з підготовки курсантів-танкістів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.