Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олег Березюк

Олег Березюк

Середа, 21 червня 2017, 15:28

Березюк звинувачує деспота Порошенка у вбивстві Львова

Нардеп Олег Березюк діагностував у Петра Порошенка та Володимира Гройсмана деспотію центральної влади.

Про це народний депутат, голова фракції "Самопоміч" у Верховній Раді України Олег Березюк на акції представників та активістів Об'єднання "Самопоміч" під Верховною Радою України.

"Ми вирішили піти на цей екстраординарний крок протесту не проти сміття. Сміття стало деспотичним інструментом знущання над людиною. Якщо символ Духу і Волі Львів буде вбитий таким способом, тоді ця деспотична влада скрутить кожне місто і всю країну в своїх деспотичних інтересах. Ми протестуємо голодом проти знущання над людиною в Україні після повстання, яке називалося революцією Гідності. Так бути не може. Вони тренуються, щоб знищити нас і звинуватити нас у цьому" – заявив Олег Березюк.

Заяви Олега Березюка на акції представників та активістів Об'єднання "Самопоміч" під Верховною Радою України також підтримала й депутатка Львівської обласної ради Парасковія Дворянин.

"Сьогодні сюди приїхали дуже багато представників з Львівської області і зі Львова. Ми просто не можемо більше мовчати. Львів упродовж року бореться з державною машиною, яка хоче знищити найбільше україномовне місто світу", – зазначила колишня заступниця голови Львівської обласної ради від Самопомочі.

Нагадаємо, у понеділок, 19 червня, народний депутат, голова фракції "Самопоміч" у Верховній Раді Олег Березюк оголосив голодування.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.