Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

П'ятниця, 23 червня 2017, 10:51

Садовий занепокоєний компаніями, які будують житло без усіх необхідних дозволів

У Львові розпочнуть інформаційну кампанію щодо наявності у забудовників всіх містобудівних умов, такі документи будуть доступні і на сайті міської ради.

Про це сьогодні заявив під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий, передає кореспондент Варіантів.

За його словами, сьогодні, згідно з містобудівною документацією, у Львові будівельні компанії повинні спорудити житлових будинків на загальну площу 3 млн кв. м. 

"3 млн кв. м житла – це критично великий об'єм, який, на думку фахівців, є неможливий, тому ми можемо мати проблему, коли частину будинків у Львові можуть просто не збудувати, натомість кошти з людей зберуть. Адже дуже часто компанії, які отримують хоча би одне погодження, не чекаючи проходження всієї процедури надання містобудівних умов, роблять красивий малюнок, ролик і вже починають рекламувати продаж квартир. Збирають гроші з людей і за них починають будувати. Нам потрібно застерегти львів'ян та людей, які хочуть купити нерухомість, від того, щоб їх не ошукали", –розповів Андрій Садовий.

Мер Львова наголосив, що наразі міська рада намагається врегулювати таку ситуацію із забудовниками, які ще не мають всіх містобудіних умов, проте вже зводять будинки.

Втім Садовий переконаний, що у місті потрібно негайно розпочати інформаційну кампанію щодо наявності повного пакету необхідних документів у конкретного забудовника. Таким чином львів'яни зможуть більше дізнатися про те, де можна без вагань купувати житло.

"Зараз у нас змінилось законодавство. Тепер нас зобов'язують всі містобудівні умови та обмеження вести в реєстрі на сайті міськради. Найближчим часом ми відкриємо такий реєстр, в якому можна буде переконатися, хто із забудовників який має погоджений пакет документів. Також скасування містобудівних умов тепер призводить до негайного припинення будівництва, адже раніше було затягування в суд, який міг дозволити рухатися далі будівельнику", – пояснив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Відтак Андрій Садовий розпорядився, аби у міськраді моніторили стан будівництва та наявність містобудівних умов, а також розпочали у Львові відповідну інформаційну кампанію.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.