Новини

Економіка

ліки

ліки

procherk.info

На Львівщині на 16% збільшилося виробництво ліків

Понеділок, 26 червня 2017, 12:35

У січні-травні, порівняно з першими місяцями 2016 року, виробництво промислової продукції у області збільшилося на 1,2%. 

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, у переробній промисловості виробництво збільшилося на 1,5%, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 1,1%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 0,3%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах, з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 16,6%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 10,6%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 5,9%), з виготовлення харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 4%), машинобудування (на 0,7%).

Натомість зменшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 8,9%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 1,2%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 0,3%).

Нагадаємо, у січні-квітні, порівняно з першими місяцями 2016 року, виробництво промислової продукції у області зменшилось на 0,7%. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.