Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівське сміття

львівське сміття

Четвер, 29 червня 2017, 17:05

Міськрада Львова виділила додаткові 40 мільйонів на вивезення сміття з міста

Львівські депутати затвердили зміни до бюджету розвитку Львова на 2017 рік.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні на сесії депутати Львівської міської ради затвердили ухвалу про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова. Це рішення підтримав 41 депутат.

За словами директора департаменту економічного розвитку міськради Ірини Кулинич, запропоновано перерозподілити кошти бюджету розвитку міста.

"Пропонуємо скерувати 5 млн 700 тис грн. на премію, разом з виплатою нарахувань працівникам наших ЛКП, які зараз працюють у складних умовах. Також ми передбачаємо виділити кошти на підігрів гарячого водопостачання, на оплату за електроенергію для ЛКП "Львівелектротранс", на встановлення загально будинкових лічильників тепло- і водопостачання. 3 млн 200 тис грн передбачаємо на виконання об’єму робіт по Громадському бюджету", – заявила Ірина Кулинич.

Вона додала, що міськрада також передбачила 40 млн грн на компенсацію на вивезення ТПВ з міста.

Нагадаємо, сьогодні львівські депутати прийняли стратегію поводження зі сміттям та концепцію сортування ТПВ.

Зазначимо, протягом 2016 року Львівська міська рада виділила комунальному підприємству "Львівспецкомунтранс" понад 122 мільйони гривень на захоронення й вивіз сміття. З переліком детальних виплат із бюджету міста для всіх львівських перевізників можна тут.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.