Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Аукціон

Аукціон

Держгеокадастр Львівщини

Понеділок, 10 липня 2017, 18:07

Чотири ставки на Львівщині здадуть в оренду "з молотка"

12 липня відбудуться земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок з водними об’єктами у чотирьох районах області.

Про це повідомляє Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

На аукціон буде виставлено чотири водні об’єкти:

  1. Ставок площею 1,7236 га, який розташований на території Соколівської сільської ради (за межами населеного пункту) Буського району, на земельній ділянці площею 2,3310 га;
  2. Ставок площею 1,4039 га, який розташований на території Летнянської сільської ради (за межами населеного пункту) Дрогобицького району, на земельній ділянці площею 1,4634 га;
  3. Ставок площею 17,1307 га, який розташований на території Великосілківської сільської ради (за межами населеного пункту) Кам’янка-Бузького району, на земельній ділянці площею 17,1307 га;
  4. Ставки площею 0,1675 га та 0,5007 га, які розташовані на території Пасіки-Зубрицької сільської ради (Давидівська ОТГ, за межами населеного пункту) Пустомитівського району, на земельній ділянці площею 1,7663 га.

Аукціон з продажу права оренди земельної ділянки разом із водним об’єктом відбудеться 12 липня об 11:00 у Департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98. Реєстрація учасників земельних торгів у день проведення з 8:00 години до 10:40.

Строк користування земельними ділянками 15 років. Детальнішу інформацію про лоти та проведення земельних торгів можна отримати на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру за посиланнями:

  1. Буський район, Соколівська сільська рада (за межами населеного пункту);
  2. Дрогобицький район, Летнянська сільська рада (за межами населеного пункту);
  3. Кам’янка-Бузький район, Великосілківська сільська рада (за межами населеного пункту);
  4. Пустомитівський район, Пасіки-Зубрицька сільська рада (Давидівська ОТГ, за межами населеного пункту).

Більше про земельні аукціони - в інтерв'ю Варіантів із керівником Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Фото Державного агентства земельних ресурсів України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.