Новини

Інфраструктура

Підлеглі Садового позавищували вартість квартир і робіт на 6,4 мільйони гривень

Підлеглі Садового позавищували вартість квартир і робіт на 6,4 мільйони гривень

Підлеглі Садового позавищували вартість квартир і робіт на 6,4 мільйони гривень

Вівторок, 11 липня 2017, 18:19

Порушень на 6,4 мільйонів гривень виявили державні аудитори у Департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради.

Про це повідомляє прес-служба Західного офісу Державної удиторської служби України.

Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради фахівці Західного офісу Держаудитслужби виявили фінансових порушень на суму 6,4 млн грн.

Через завищення вартості придбаних товарів зайво витрачено 2,8 мільйона гривень. Зокрема, під час виконання цільових програм із придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, департамент співфінансував придбання дев'яти квартир. Вартість придбаних помешкань на 1,9 мільйона перевищувала граничні межі, установлені рішеннями і ухвалами сесій міськради. Крім того, за цінами, що перевищували ринкові на 925 тисяч, департамент придбав помешкання для сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які воювали в АТО.

Через завищення підрядними організаціями вартості ремонтно-будівельних робіт департамент зайво витратив 3,4 мільйони гривень.
Також під час ревізії не було підтверджено оплачених департаментом послуг ЛКП "Лев" з відлову та утримання безпритульних тварин на 200 тисяч гривень.

За результатами ревізії керівнику департаменту надіслано вимоги щодо усунення виявлених порушень. Матеріали ревізії передано Управлінню служби безпеки у Львівській області.

Зазначимо, з листопада департамент житлового господарства та інфраструктури міськради 2016 року очолював Сергій Бабак, який у квітні цього року став заступником Андрія Садового. Зараз департамент очолює Ірина Маруняк. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.