Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

переливання крові

переливання крові

pp.vk.me

Четвер, 13 липня 2017, 14:35

На Львівщині реорганізують Дорожню станцію переливання крові

Із держустанови його перетворять на комунальний заклад Львівської облради "Дорожня станція переливання крові".

Відповідне рішення сьогодні прийняли на позачерговій сесії Львівської обласної ради, передає кореспондент Варіантів. "За" проголосували 57 депутатів.

Львівська обласна рада вирішила реорганізувати державний заклад "Дорожня станція переливання крові ДТГО "Львівська залізниця" шляхом перетворення в комунальний заклад облради "Дорожня станція переливання крові".

"Управління майном спільної власності Львівської обласної ради спільно з департаментом охорони здоров’я Львівської ОДА має забезпечити здійснення в установленому порядку заходів, пов’язаних із перетворенням державного закладу "Дорожня станція переливання крові ДТГО "Львівська залізниця" та виключенням цього закладу із Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців", – йдеться у проекті рішення.

Також депутати облради встановили термін заявлення кредиторами своїх вимог до "Дорожньої станції переливання крові ДТГО "Львівська залізниця" – 2 місяці з дня оприлюднення повідомлення про реорганізацію закладу.

Контроль за виконанням даного рішення поклали на постійні комісії облради з питань охорони здоров'я та з питань комунального майна і приватизації.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.