Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

переробка сміття

Вівторок, 18 липня 2017, 12:53

У ЛОДА запевняють, що домовилися з громадами області на будівництво сміттєпереробного заводу

переробка сміття

Попередні домовленості з громадами Львівщини облдержадміністрація вже має, проте оголошувати будь-які деталі наразі відмовляється.

Про це сьогодні повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук, передає кореспондент Варіантів.

Як зазначив Назарій Романчук, за підсумками проведених в області обговорень, ОДА вже має попередні домовленості з громадами щодо будівництва на їхній території сміттєпереробного заводу.

"У нас є попередні напрацювання з громадами, уже найближчим часом ми проведемо відповідну робочу нараду, за підсумками якої подамо оголошення про те, де ж будуватимуть сміттєпереробний завод. Але спочатку ми самі повинні обговорити це, щоб інвестор визначився з конкретною із запропонованих ділянок, де є підтримка громади. Попередньо згода громади вже є", – розповів Назарій Романчук.

Зазначимо, громадські обговорення стосовно зведення сміттєпереробних заводів на Львівщині завершились 13 липня.

Як заявляв Назарій Романчук раніше, сміттєпереробні заводи, які збудують на території області, перероблятимуть відходи не лише зі Львова – комплекси із переробки прийматимуть ТПВ, в першу чергу, з тих районів, де вони розташовані.

За його словами, на Львівщині повинні звести принаймні три комплекси із утилізації ТПВ.

Нагадаємо, будувати сміттєпереробні заводи на Львівщині готові три компанії-інвесториТзОВ "Вейст Менеджмент Системс", ТзОВ "Глассворк технолоджі" та інвестиційно-екологічна компанія "ІЕК". Всі вони перемогли у тендерному конкурсі ЛОДА.  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.