Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Очисна споруда у Дрогобичі

Очисна споруда у Дрогобичі

Вівторок, 25 липня 2017, 14:111576

У Дрогобичі відреконструюють очисні споруди

Вартість реконструкції вторинних відстійників очисних споруд у Дрогобичі – 6,5 мільйонів гривень.

Про це повідомляють Наші гроші.Львів.

Комунальне підприємство "Дрогобичводоканал" 20 липня уклав угоду з ТОВ "Підприємство "Турист" на реконструкцію вторинних відстійників очисних споруд в Дрогобичі за 6,5 млн грн.

Згідно з технічним завданням, переможець реконструює два відстійники, встановить нове технологічне обладнання (багатофункціональне реле, всмоктувач мулу тощо), демонтує старе обладнання та підключить електропостачання.

Роботи планують завершити через 4 місяці після проведення попередньої оплати. З бюджету міста виділено 5,38 млн грн, з бюджету кошти "Дрогобичводоканалу" — 1,11 млн грн. Кошторисом передбачено витрати на заробітну плату працівникам у сумі 643 тис. грн (10,1% від суми), а прибуток закладено на рівні 72 тис. грн (0,9%).

Окрім переможця, на торгах позмагались ТОВ "Будгарант групп" та ТОВ "Спецбудмонтаж-НМ". Пропозиція першої фірми була на 1,5 млн грн дешевшою, проте її відхилили, оскільки підприємство не надало інформації про працівників, терміни виконання робіт та підтвердження аналогічного договору. Сума підписаної угоди менша від очікуваної вартості на 8%, компанії не торгувались.

ТОВ "Підприємство "Турист" зі статутним капіталом в 400 грн зареєстроване у Львові. Його власником та директором є Володимир Смалюх. Компанія не отримувала держзамовлень за результатами тендерів з 2011 року, – свідчать дані YouControl.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: