Новини

Економіка

промисловість Львівщини

промисловість Львівщини

На Львівщині на 9% збільшилося виробництво поліграфії

Середа, 26 липня 2017, 17:48

У січні-червні, порівняно з першими місяцями 2016 року, виробництво промислової продукції у області збільшилося на 1%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво збільшилося на 1,8%, у переробній промисловості – на 0,9%, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 0,8%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 14,3%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 9,2%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 7,5%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 5,7%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 0,7%).

Натомість зменшили випуск промислової продукції підприємства машинобудування (на 7,6%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 6,2%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 0,1%).

Нагадаємо, у січні-травні, порівняно з першими місяцями 2016 року, виробництво промислової продукції у області збільшилося на 1,2%. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.