Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Шлюб за добу

Середа, 26 липня 2017, 14:39

У Львові експрес-шлюбом у протягом 11 місяців скористалось 1200 пар

Шлюб за добу

У області спостерігається позитивна динаміка користування експрес-послугою, яку запровадили менше року тому.

Про це сьогодні на прес-конференції розповів начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський. Він пригадав, що ідею реєстрації одруження  протягом доби на початках сприйняли неоднозначно:

"Було дуже багато скептиків, мовляв це неправильно, це не по-галицьки, воно не працюватиме, але статистика говорить про інше."

Так, з кінця серпня минулого року завдяки послузі "Шлюб за добу" у Львові зареєстровано 1200 шлюбів, з них 726 пар одружилось цього року. Розлучилось лише 6 пар. Загалом по Україні цією експрес-послугою скористалось 12 000 пар.

Ярослав Жукровський додав, що кошти, які платить пара за послугу (від 2000 до 2500 гривень) ділять між органами юстиції та організаторами. За його словами, завдяки надходженням коштів з оплати цієї послуги заплановано ремонт міського відділу реєстрації актів цивільного стану, а саме даху і вже ведуться початкові ремонтні роботи всередині приміщення.

Очільник управління юстиції також додав, що найбільше шлюбів за добу зареєстровано у Музеї народної архітектури і побуту ім. Климентія Шептицького ("Шевченківський гай"), майже однакова кількість – у аеропорту і "Арені Львів".

"Щодо надання цієї послуги в аеропoрту в мене були сумніви, але воно пішло. Кошти від неї надходять державному підприємству, це легальний дохід", – підсумував Жукровський.

Зазначимо, проект Міністерства юстиції України "Шлюб за добу" стартував наприкінці серпня минулого року. Завдяки ньому українці можуть зареєструвати шлюб за 24 години, без попередньої реєстрації й відвідувань відділів РАЦСу.

У Львові експрес-одруження проводять на "Арені Львів", в аеропрту та у Шевченківському гаю.

Детальніше про нову послугу можна дізнатись у репортажі Варіантів із церемонії експрес-одруження Швидко та екзотично.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.