Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

камери спостереження

камери спостереження

Вівторок, 1 серпня 2017, 16:53413

Львів обладнають ще 30 камерами відеоспостереження

Наразі більшість відеокамер знаходяться у центрі міста.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив директор «Муніципальної дружини» Роман Хом’як, відеоспостереження у Львові в основному ведеться за центральною частиною міста.

«Ми напевно одні з перших, хто запровадив таку систему відеоспостереження. В основному наші камери знаходяться в центральній частині міста, починаючи від Оперного театру і закінчуючи пл. Соборною», – наголосив Роман Хом’як.

За його словами, наразі у місті встановлено приблизно 160 камер, а до кінця цього року підприємство планує встановити ще 30. Також ведеться робота з приватними підприємцями, які вже мають свої камери, щоб підключити їх в загальноміську мережу «Муніципальної дружини».

«Хочу наголосити, що не всі камери підходять для такої роботи. Зрозуміло, що це має бути потужна камера. До прикладу, у нас є камера, яка дозволяє, при потребі, ідентифікувати зображення, лице людини, на відстані до 2 км», – додав Роман Хом’як.

Він зазначив, що з початку цього року ЛКП «Муніципальна дружина» зареєструвала 47 відеоматеріалів, де були зафіксовані злочини, і передала їх слідчим для розслідування.

Нагадаємо, станом на жовтень 2016 року у Львові працювало 136 камер відеоспостереження, до 2020 року міськрада планувала встановити 1500 відеокамер у місті.

На початку 2016 року на купівлю 200 камер спостереження із міського бюджету передбачили 15 млн грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: