Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Андрій Садовий

Андрій Садовий

П'ятниця, 4 серпня 2017, 14:05

Садовий виділив на проведення з'їзду ПЕН-клубу понад мільйон гривень

Найбільшими витратами у кошторисі стало проживання у Львові 11 людей із дирекції ПЕН-клубу.

Відповідне рішення сьогодні ухвалив виконавчий комітет Львівської міської ради.

Виконком міськради затвердив порядок проведення та фінансування 83-го Конгресу Міжнародного ПЕН-клубу у Львові, який відбудеться 17-22 вересня.

Відтак із міського бюджету виділили 1,1 млн грн на промоцію заходу, технічне забезпечення, фото- та відеофіксацію, проживання у Львові дирекції ПЕН-клубу та перекладачів, харчування.

Згідно з проектом рішення, одержувачем коштів 83-го Конгресу Міжнародного ПЕН-клубу є Міський палац культури ім. Гната Хоткевича.

Співорганізаторами заходу стануть управління культури міськради, Палац культури ім. Гната Хоткевича та ГО "Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу".

Зазначимо, темою цьогорічного конгресу буде "Відстоювання правди у добу пропаганди". Відтак до Львова приїдуть письменники, поети, перекладачі, журналісти, історики, публіцисти та редактори зі 101 країни світу.

Львів стане першим містом в Україні, яке прийматиме Конгрес Міжнародного ПЕН-клубу.

Довідково: ПЕН-клуб (International PEN, PEN Club) — міжнародна неурядова організація, яка об'єднує професійних письменників, редакторів і перекладачів. Вона акцентує увагу на ролі літератури в розвитку взаєморозуміння і світової культури; бореться за свободу слова та права людини.

ПЕН-клуб є неполітичною, недержавною організацією, яка перебуває в формальних консультаційних зв'язках з ЮНЕСКО і має спеціальний консультативний статус в Економічній і Соціальній Раді ООН.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.