Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Вирубка у Карппатах

Вівторок, 15 серпня 2017, 15:50

У Турківському і Старосамбірському районах незаконно зрубали більше 200 дерев

Вирубка у Карппатах

Без дозволів рубали дерева у селах Біличі, Волошино, Либохора.

Про це Варіантам повідомив депутат Старосамбірської районної ради Василь Курій.

"До мене надійшла інформація, що у селах Біличі, Волошино, Либохора невідомі люди рубають ліс без дозволів. Скерував запит в обласне управління екології. У результаті через непланові перевірки інспекція виявила незаконні вирубки на півтора мільйони гривень", – розповів Курій.

У відповіді на депутатський запит йдеться, що внаслідок вирубки сімдесяти восьми дерев на території Либохорської сільради (Бітлянське лісництво ЛГП "Галсільліс") Турківського району збитки склали 365392 гривень. Внаслідок незаконної вирубки ста сорока двох дерев на території Волошинівської сільради (Стрільбицьке ліснцтво ЛГП "Галсільліс") Старосамбірського району – 1 мільйон 129676 гривень. 
Матеріали перевірки скеровано в УСБУ у Львівській області. 

Депутат також додав, що напередодні за його депутатським запитом виявлено, що заплановані ОКС ЛГП "Галсільліс" рубки у одинадцяти селах Старосамбірського району є незаконними, оскільки у цих селах не проведені громадські слухання, громади поставлено перед фактом.

"Таким чином "Галсільліс" порушує рішення Львівської облради №77 від 16 лютого 2016 року", – констатує Василь Курій. 

Нагадаємо, що торік прокуратура подала як мінімум 25 позовів до суду щодо самовільної рубки лісу у Турківському та Старосамбірському районах.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.